neděle 31. března 2013

Dala jsem mu konečně kopačky!

Už tolikrát jsem si řikala, že dám Blog.cz kopačky, ale nikdy jsem tento krok nedotáhla až úplně dokonce. :D Moje snaha se dostala jen přes různé mazání starých blogů a tvoření nových ,,prý-podle-mého" lepších. A proč? Z lenosti. Blog.cz má tak jednoduché nastavení, že i každý antiajťák v něm najde snadno domov. I já jsem se tam hezky ubytovala, to nemůžu popřít ;DD. Ale přesto si myslím,že po pěti letech komplikovaného vztahu už je načase mu dát ádie pusu a šáteček:)). 

Moje orientace v prostředí Blogger.com je momentálně tak trošku pod bodem mrazu, což vlastně i odpovídá teplotě počasí, která je zrovna venku, takže já si myslím, že všechno vcajk ;DD. 

Přesto vás tu srdečně vítám. Mojí přezdívkou, kterou jsem si vybrala pro další éru mého nekonečného vesmíru je ,Chica Checa´ [čti: čika-čeka], svůj původ má z toho nejkrásnějšího jazyka, který jsem se před rokem začala učit a to jest španělština - v překladu to znamená doslova ,slečna česká´, ale v češtině to nezní tak internacionálně,však?! ;D.


Jinak jsem studentka 2.ročníku VŠ zaměřené na služby letecké dopravy v cestovním ruchu v Praze, která se protlouká světem a pro větší sebeobranu  a kondici se zrovna nedávno rozhodla chodit se sestřenkou na FITBOX, abychom vytřely všem zrak ;D. Momentálně ale svádím svůj největší boj s čokoládou - je to tvrdý soupeř. V době Velikonoc naklonování zajíců čokoládových způsobuje soupeřovu většinovou převahu, ale to už zachvíli skončí, díky bohu, a i se snášením čokoládových vajec bude ámen! ;DD. 

Chce to změnit život, změnit styl, změnit všechno, co změnit jde, a od toho jsme taky teď a tady,že.
Svět sice změnit nemůžeš, ale sebe ANO!. :))
Let´s begin!

Chica Checa   


 

9 komentářů:

 1. No konečně, to ti trvalo :-P :-D
  Těším se na tvoje další články :)

  P.S. Před nějakou dobou jsem ti psala na mail patřící k tvému minulému blogu a ještě sis ho zřejmě nepřečetla :-P I když už asi není moc aktuální :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jej, teďka na to koukám;DD, víš co mě tak napadá? Já o tom napíšu článek! :).

   Vymazat
 2. to je hezká změna:) držím palce a těším se na nové články.

  OdpovědětVymazat
 3. věřím ti, že s bloggerem bojuješ, já s blogem kom taky pořád ještě bojuju a to už ho mám pěkných pár měsíců. ale asi by mi bylo líto ospustit blog, kterému jsem věnovala tolik času. no, tak či tak, jsem ráda, že zase píšeš česky :D a doufám, že se ti tady bude líbit. mně se tu líbí už teď :)

  OdpovědětVymazat
 4. Tak ti držím palce, ať ti to tu klape, ale já sama zůstanu na blogu a nic nového (snad) už tvořit nebudu :D A to s tou čokoládou moc dobře znám..náš beránek nám snáší čokoládová vajíčka, takže jsem dokonale zásobovaná :D prostě si nemohu pomoct -_- :D

  OdpovědětVymazat
 5. Tohle je "hezčí", než blog.cz, tak hodně štěstí :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Na blogu jsem taky kvůli mé lenosti. Mám ráda jednoduché věci, co se týče techniky :D

  OdpovědětVymazat
 7. Blog.cz je jednoduchý? Blogspot je mnohem jednoduší a přehlednější ;)

  OdpovědětVymazat
 8. Mne sa tiež viac páči blogspot, aj keď na blogu som bola nekonečne dlhé roky. Tiež som sa tu nevyznala na začiatku a musím povedať, že ešte teraz mi to robí problém, ale nejak to zvládnem :)
  PS: idem sa pustiť do ďalších článkov :D

  OdpovědětVymazat