úterý 2. července 2013

Cestovatelka opět cestuje aneb léto v zahraničí podruhé

 Minulý týden jsem tak koukala z okna přemýšlejíc nad nesmrtelností brouka a sledující škaredě zataženou oblohu s děštem. Moje pocity by se nedaly vyjádřit ani slovy, jelikož bych se tu musela uhvězdičkovat:DD. Zkouškové období ve druhém ročníku VŠ ze mě letos vysálo všechnu inteligenci, a vyčerpání ani nepočítám:DD. A tak jsem opět udělala něco, co vyhodí můj život ze stereotypu.


Říká se, že rozhodnutí na poslední chvíli bývají vždycky ty nejlepší, tak tedy doufám, že to bude pravda:)). Ti, kdo už mě sledují na blogu déle, tak vědí, že minulý rok jsem celé léto trávila na krásném malebném ostrově Mallorca prací na restauraci v hotelu. Kamarádka odjíždějíc do ciziny i letos do jiné destinace mě tak slákala božským slunečným životem, že po propočtu mojí opportunity cost, tudíž šancí získaných odjezdem a šancích obsahujících neodjezd, bylo naprosto jednoznačné, která z nich vyhrává. V pátek jsem začala s nekonečnou administrací všech nutných dokumentů k odjezdu. Dokonce i letenky se mi podařilo sehnat za báječnou cenu, když vezmeme v úvahu, že jsem je kupovala jenom 6 dní před odletem. Ale zase je pravda, že většinu dokumentů už jsem měla z minulého roku, takže to stačilo jen zaktualizovat, a člověk už věděl kam, a proco má jít.

A tak zítra odlétám do Barcelony. Přesněji řečeno do jedné hezké destinace poblíž;DD. Mám ohromnou radost a doufamže se tam najde nějaký fanda FCB a půjde semnou na fotbalový stadion na exkurzi!!!!:DD Těším se i na pláže, na sluníčko, na příjemnou náladu, a na milé španělské obyvatelsko, které je tak milionkrát milejší než všichni Češi dohromady:))

Největší sranda je, že jak jsem to všechno zařizovala na poslední chvíli, tak počet lidí, kteří vědí o mém odjezdu by se dal spočítat na prstech:DDD. Možná mám trošku strach, že mě ostatní ukamenujou (obrazně řečeno), že tu zas celé léto nebudu a odjezdu si miliony kilometrů daleko, a nebo možná tomu ještě ani sama nevěřím, jak se to všechno sběhlo tak rychle. Tomu se říká: Jak můžou události posledních 6 dní totálně změnit vaše léto/váš život. Jo, taky sem sice v těch dnech měla i narozeniny:D,ale to,že je místo 20 už 21.let nijak znatelně nepociťuji, jako to, co se právě chystá, a bude to VELKÝ!:D Zrovna asi jako teď moje panika, že se mi všechno opět nevejde do kufrůů, jdu balit!:DD


Astala vista bejby! I love Spain!

Chica Checa

12 komentářů:

 1. Je super takhle někam odjet a ještě, když si vyděláš peníze :-) Já jsem taky teď chytla nějakou cestovní mánii, ale zatím jenom v myšlenkách :DD
  Užij si to tam a můžeš nám taky občas napsat, jak se máš ;)

  OdpovědětVymazat
 2. Jak jako jedeš do Barcelony? :D No to si ze mě utahuješ! Já chci takýýýýý. A aý se naučím poker, rozhodně nějaký návod na blog hodím.

  OdpovědětVymazat
 3. maximálně si to užij :) .. taky bych hned někam vyrazila, ale musím finance cpát do jiných věcí :D .. jinak tomu proutku jsem se ještě nepřiblížila ani o milimetr :D ..

  OdpovědětVymazat
 4. Tak to je velká záávist z mé strany, Barcelonu chci vidět už strašně dlouho, jedno z mých vysněných měst. Španělskou mentalitu tolik nemusím, ale určitě bych si užila to sluníčko, teplo a pozitivní náladu všude kolem

  OdpovědětVymazat
 5. Páni, tak si to tam užij. Popřípadně nafoť nějaké fotky:) Taky chci někam k moři!:3 Když už (jak jsi psala) člověk ví kde, co a jak, už to není taková fuška jako to schánět poprvé:)

  OdpovědětVymazat
 6. To je paráda! Čeká tě plno dobrodružství, a doufám, že se s námi podělíš o fotky. Rozhodnutí na poslední chvíli bývají vždycky ty nejlepší - tak to je absolutní pravda. ;-)
  Vivi

  OdpovědětVymazat
 7. hrozně si to užij :) Někdy mě mrzí, že nemám takovou odvahu někam sama vycestovat. Nebo jedeš ještě s někým? Loni jsem četla o Mallorce, tak letos snad o Barceloně :).Musí to být úžasná jazyková zkušenost. Měj se hezky

  OdpovědětVymazat
 8. Tak to máš můj obdiv, já s letenkama válčím pořád, nikdy nesežu tak levné, jak ostatní ..
  Jinak si barcelonu užij, prý je to super místo :)

  OdpovědětVymazat
 9. Na tohle bych asi neměla nerva a byla tak na nervy že bych se stačila před odjezdem zhroutit:D Mylsím že velikost kufru je zásadní rpoblém ať jede člověk na léto do zahraničí, nebo na tejden na šumavu:))

  OdpovědětVymazat
 10. Wow, tak to je hustý !! :) To já tak odvážná nejsem, abych se vydala na neznámé místo sama a na více než den.. Obdivuju tě. A přeji ti, ať si to moc užiješ ! :)

  OdpovědětVymazat
 11. Tak to je super! :-)
  Na prohlídce stadionu jsem byla, je to docela zážitek, a to po fotbalu zrovna neprahnu! :-) Pořádně si to tam užij, Barcelona je překrásná! :-) (Ach jo, já už chci taky někam k moři! :D)

  OdpovědětVymazat
 12. Sleduju pořád fotky na facebooku, závidim ti to! :-) Tak užíííííívej!!

  OdpovědětVymazat