čtvrtek 8. srpna 2013

37.den ve Španělsku - PortAventura: zábavný park

!Hola amigos!

Stále ještě žiji:D, jenom díky našemu nejúžasnějšímu wifi-connection nemám moc čásku dostávat se na net s noťasem:). Většinou všechno zkouknu na mobilu, a noťas beru jenom když potřebuju zařídit nějaké administrativní povinnosti - jako třeba teď - čekuju, jestli už nám přišla výplata za červenec!:D Administrace nejvyššího stupně - ale nepřišla:D, tak ještě zejtra mají čas. Chápu, že než to dojde na ty český účty, tak to je pomalu stejná rychlost jak s českou poštou..xD

                                                                    Huracan - volný pád

V posledních dnech jsem zažila ten nejlepší adrenalinový zážitek svého 21.let dlouhého života. Byly jsme s holkama v zábavním parku PortAventura v našem městečku. Nejrychlepší dráhy v celý Evropě - volný pád, vodní atrakce a všelijaké další. Tolik strachu, smíchu, a zážitků v jeden den, to se nedá ani popsat. :)) Prošly jsme snad úplně všechny atrakce:D. Byly jsme tam od otevíračky někdy v 11h ráno až do zavíračky v půlnoci. :))

                                                                      Plánek PortAventura

                                                                                 Šári a já


Stupidní otázka = stupidní odpověď
Každodenně se v naší prácičce setkáváme s řadou dotazů, nad kterými vám občas zůstává rozum stát :DDD. Člověk přemýšlí nad tím, jestli to ty lidi opravdu myslí vážně, nebo si jenom dělají srandu. Nedělají!:D. Vždycky to myslí vážně, ale ten nával smíchu po jejich dotazu se prostě a jednoduše ovládat nedá, to jde mimo nás:). A ve většině případů posílame lidi s jejich otázkami na >> Recepción. :D

A tak sem se tu připravila seznam těch nejpikantnějších z nejpikantnějších, aneb na co všechno se vás hosti v restauraci mohou zeptat:
- Where is the sea?:D
- Where is swimming pool?
- Where is recepcion? (Možná když jste přijeli,tak jste se tam museli zacheck-inovat?)
- My chare is broken… (Tak si vem jinou?:D)
- Why lifts are broken? (To teda opravdu nevim:D, ale bylo to hrozně funny, protože z těch 4 výtahů, co tady jsou, fungoval jedno dopoledne jenom jeden, takže jste neměli šanci ty výtahy chytit, a šlapat po schodech až na středu k nám do apartmá taky sranda:D – jednou mi to stačilo!! Nikdy víc:D)
- My son has red eyes, what´s happend? (Možná kvůli chlóru v bazénu?)
- I want my car, but I don´t know, where is? (Možná na parkovišti?:D)

Hosté mají takové papírové kartičky, a ty vždycky potřebují, pokud vstupují do restaurace, abychom jim je mohly zkontrolovat, jestli mají vše řádně zaplacené a v pořádku. Spousty z nich přichází s laxním přístupem, jako část ruské populace ,,kartečka-v-růmě-je", ale my jako správní sekuriťáci nikoho bez kartičky pustit nemůžeme :P. Vždycky mě baví ty výrazy lidí ,,A to jakože musím až nahoru pro kartičku?" "Ano.". Ale víte co se řiká - opakování je matka moudrosti, takže když už jdou do restaurace podruhé, tak vědí, že tu kartičku, co dostali na recepci, nedostali jen tak pro srandu, ale slouží k určitému účelu, ke kterému ji také budou využívat:). Několikrát mi tam dokonce různí arogantní jedinci s nosem u střechy snažili napochodovat bez kartičky, ale myslimže moje ruka daná před jejich obličej bránící průchodu do restaurace bylo dost výstižné znamení xD. Ach, občas mě to opravdu baví být trošku škodolibá vůči těmto arogantním individuám. Ať se naučí pravidla :P. No, asi největší sranda bylo, když jsem chtěla kartičku po jednom pánovi, a on mi řekl, že jí nemá, pak někam odběhnul a přišel zpátky s hotelovou vizitkou a řiká mi,že to číslo, co je uvedené dole, je jeho :DDDDDDDDDD hahah, trapas. :D


Mějte se krásně a noste kartičky!!!:D

Vaše Chica Checa


4 komentáře:

 1. ten park musí být přímo obrovský :) každopádně na volný pád by mě nikdo nedostal :D obdivuju ty odvážlivce :D
  těmi otázky si mě pobavila, v restauraci se ptát na moře, moc funny :D
  asi bych byla jako oni a taky se pro tu kartičku pořád vracela :D

  OdpovědětVymazat
 2. Tenhle "fígl" s kartičkama znám, když jsem byla jako malá ve Španělsku, chtěli ji po nás pořád, takže no stress. Některé otázky jsou fakt stupidní, ale asi tam od toho jste, aby jste je všechny zodpověděly. Zábavní park závidím, vypadá to skvěle!

  OdpovědětVymazat
 3. Na podobnou atrakci s volnym padem jsem se nedavno divala v tv, ukazovali tam toho, kdo to vymyslel, a ten ji popisoval, ale byla to nejaka v aAmerice, rozhodne bych se asi musela nechat hodne premlouvat, nez bych na to sla, a i pak bych tam řvala jak tuuur, od zacatku az do konce nejvic psycho :D :) ale musel to byt super zazitek, minimalne kdyz vas vezli nahoru, tak ten vyhled musel byt dokonalej :))))
  chapu, ze nekeri lidi maji uplne nejvic stupidni otazky :D :D :) ale proste, tak to je vzdy a vsude na nejakyho takovyho cloveka narazis kdekoliv.... aspon se tam nenudite :D ale ti lidi vas dokazou skvele pobavit ;) uzivej si to tam, je to tam urcite bezva, podle tvych clanku, popiskuu a uzasnych fotek ti to moc zavidim, krasa !!!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Já bych na ten volný pád nevlezla ani zadarma :D mám špatný žaludek. Bylo mi blbě i na takové te loďi, takže tohle bych fakt nezvládla:D JInak ty stupidní otázky jsou fakt nejvíc:D dobře jsem se zasmála, měla by jsi na tričku nosit I´m security, no information! :D

  OdpovědětVymazat